Vrasja në Tiranë, identifikohet viktima. Emri

Vrasja në Tiranë, identifikohet viktima. Emri

22:11, 14/02/2018

Është identifikuar personi i vrarë në mënyrë mafioze në Tiranë.

Burime zyrtare nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se ai është Memli Begalla, 66 vjeç.

Ai është qëlluar një herë dhe është lënë i vdekur në trotuar në zonën e ish-bllokut në Tiranë, tek rruga ‘Nikolla Tupe’.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment