FOTO/ Vrasje në zonën e ‘Bllokut’ në Tiranë, ka të shoqëruar

FOTO/ Vrasje në zonën e ‘Bllokut’ në Tiranë, ka të shoqëruar

22:00, 14/02/2018

Dyshimet për burrin e gjetur të pajetë në zonën e ish “Bllokut” në kryeqytet mbrëmjen e sotme, janë se ai është vrarë.

Në trupin e viktimës është dalluar një shenjë, që dyshohet se mund të jetë shkaktuar nga qitja e një arme zjarri.

Policia po verifikon për një makinë tip BMW që është parë pranë vend-ngjarjes.

Dyshohet se personi është qëlluar sapo ka dalë nga vetura e tij dhe autorët janë larguar me një BMW të zezë.

Disa persona janë shoqëruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment