Tiranë/ Burri gjendet i vdekur në rrugë, dyshohet për vrasje

Tiranë/ Burri gjendet i vdekur në rrugë, dyshohet për vrasje

21:25, 14/02/2018

Një burrë është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje.

Burime nga vendngjarja thanë se shenjat e para të gjetura, hedhin dyshime se kemi të bëjmë me një vrasje, megjithatë kjo hipotezë mbetet për tu verifikuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment