FOTO/ Përmbyset një makinë në Unazën e Madhe Tiranë, një person i lënduar rëndë

FOTO/ Përmbyset një makinë në Unazën e Madhe Tiranë, një person i lënduar rëndë

09:52, 14/02/2018

Një makinë është përmbytur në Unazën e Madhe të Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, rreth orës 9:30.

Drejtuesi i saj ka marrë lëndime të shumta.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment