VIDEO/ Kujdes! Ja ç’po ndodh në autostradën e Kombit

VIDEO/ Kujdes! Ja ç’po ndodh në autostradën e Kombit

15:59, 13/02/2018

Situata duket se rëndë në Rrugën e Kombit. Reshjet dëborës kanë sjellë edhe problemet e para.

Siç edhe mund ta shikoni në videon e mëposhtme, një trajler ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në kanal.

Mësohet se nuk ka pasur të plagosur, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Por aksidente ka pasur edhe në zona të tjerë të Rrugës së Kombit, kryesish rrëshqitje të makinave në dëborë.

Reshjet e dëborës dhe mjegulla kanë sjellë probleme në qarkullim gjatë ditës së sotme në Rrugën e Kombit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Iliri13/02/2018 17:35

Po ty qe paska filmuar nga makina, sa duar ka, qe edhe mbaka timonin, edhe mban kameran/celularin ne dore per te xhiruar? Me mire te ndalonte diku e ta filmonte skenen, meqe donte ta publikonte, se sa te rrezikonte ne udhetim!!

Shto koment