Vidhet biznesi në Tiranë

Vidhet biznesi në Tiranë

18:12, 13/01/2018

Një biznes në Tiranë ka rëndë pre e vjedhjes pak minuta pas mesnatës në zonën e ish Parkut të Autobusëve, pasi ka mbyllur shërbimet për klientët. 

Bëhet fjalë për një supermarket në rrugën “Kongresi i Lushnjës”.

Sipas burimeve policore, janë marrë 31.500 lekë të reja dhe steka me cigare.

Policia njofton se “po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit”, ndërsa materialet hetimore për rastin u referuan në Prokurorinë e Tiranës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment