‘Goditja e madhe’, vidhet sasi e konsiderueshme parash në një banesë

‘Goditja e madhe’, vidhet sasi e konsiderueshme parash në një banesë

16:13, 13/01/2018

Një sasi e konsiderueshme parash në dy valuta është vjedhur gjatë natës duke u gdhirë e shtunë në një banesë në Fier.

Sipas burimeve policore, në lagjen “Kryengritja”, është vjedhur banesa e K.M. 56 vjeç.

Sipas të njëjtave burime, janë marrë 10.000 euro e 550.000 lekë (të reja).

Policia njofton se po “punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku14/01/2018 17:03

Le të pëllcasë opozita me shpifje varfërie. Shqiptarët janë pasanikë, me fakte. Viktima kush e di se sa ka në bankë, është pasanik, edhe puntori i rrëmbimit fiton jo pak me këtë zanat të nderuar në Shqipëri. Ka të sigurtë që gjithkush ja jep vajzën ose motrën për grua, gjithsesi e pret karriera politike në parlament, qeveri, bashki, gjykatë ose të paktën në prokurori. Pra siç e shikoni "punë ka" por jeni dembelë, nuk shkoni të vidhni por i doni lekët qyl nga shteti, bile t'ju a sjellin në shtëpi. Hyyaaaaa !

Shto koment