‘Çështja Tahiri’, priten arrestime të bujshme nga çasti në çast

‘Çështja Tahiri’, priten arrestime të bujshme nga çasti në çast

18:37, 22/11/2017

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka firmosur urdhër-arreste për 3 zyrtarë në Vlorë, të akuzuar si të implikuar në “çështjen Tahiri”.

Lajmi bëhet i ditur për “SYRI.net” nga burime pranë kësaj prokurorie.

Emrat dhe pozicioni i personave nuk bëhen me dije për shkak të sekretit hetimor.

Urdhër-ndalimet janë dhënë nga Prokuroria ndaj 3 zyrtarëve, pasi dyshohet se ata janë të përfshirë në trafikun e drogës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment