Burime për SYRI.net: Sot arrestohet edhe ...

Burime për SYRI.net: Sot arrestohet edhe ...

14:20, 19/10/2017

Jo vetëm Saimir Tahirin. Prokuroria e Krimeve të Rënda duket se ka bërë gati një fletë-arrest edhe për zyrtarin më të lartë, këtë herë të Policisë së Shtetit.

Burime për SYRI.net kanë bërë të ditur se mes drejtorëve të policive që do të arrestohen sot është edhe vetë kreu i Policisë së Shtetit, Haki Çako.

Akoma nuk ka asgjë zyrtare në lidhje me këtë gjë, por deri më tani të njëjtat burime kanë qenë korrekte në informacionet e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QNOD19/10/2017 20:23

O Tosi para Mrikes se Lulzimes dhe gjeneral Zyber Dushkut drejtorit te leshit te QNOD-se rradhen e kane zene ministri i koncesioneve Beqja dhe deputeti mavi qe e ka vellane kapiten te kapitanerise se pergjithshme te porteve, se ashtu eshte nje mesele klandestineshj me jahte e me moto-veljere me ato te SCU-se te Puljes.. O Tosi keta mavite nuk jane hic xhentile dhe nuk i lene radhen per ne burg nje zonje si Mrika deputete dhe ish ministre. Nuk jane hic xhentile si shefi i tyre Rama, qe i respekton aq shume grate duke filluar nga 4-5 grate e veta! Tosi per hollesi per respektin e Rames ndaj grave pyet deputetin mavi Cucin burrin e njeres [prej ish grave te Kryeminisirit Rama!

Tosi19/10/2017 19:25

Po per radaret nga ndonje liste apo 1 nga 1 me radhe..

Shto koment