Operacioni policor/ Prishtinë e Pejë disa të arrestuar, ja dyshimet e para

Operacioni policor/ Prishtinë e Pejë disa të arrestuar, ja dyshimet e para

21:20, 20/06/2024

Sot në rajonin e Pejës dhe Prishtinës është duke u realizuar një operacion i gjerë policor i cili dyshohet se ka të bëjë me huamarrjet dhe huadhëniet e parave, njofton policia. Ky operacion policor, i cili po realizohet në bashkëpunim dhe koordinim me organet e drejtësisë, deri më tani ka rezultuar me arrestimin e tre personave të dyshuar të cilët dyshohet se janë të përfshirë në veprimtari kriminale të fajdeve, njofton policia.

Operacioni është në vijim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco