E rëndë/ Burri vret gruan shtatzanë para spitalit gjinekologjik të Prishtinës

E rëndë/ Burri vret gruan shtatzanë para spitalit gjinekologjik të Prishtinës

18:37, 30/11/2022

Një grua shtatzënë, dyshohet se ka mbetur e vdekur në oborrin e Qendrës Klinike Universitare.

Jo zyrtarisht mësohet se gruaja është vrarë nga burri i saj.

Lidhur me rastin Syri.net Kosova ka provuar të flasë me policinë por nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Mësohet se gruaja ndodhej e shtruar në spitalin gjinekologjik dhe ishte në javën e fundit të shtatzënisë. 

Nuk dihen ende rrethanat e kësaj ngjarje tragjike. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco