VIDEO/ Muriqi i papërmbajtshëm, Kosova kalon në avantazh ndaj Irlandës së Veriut

VIDEO/ Muriqi i papërmbajtshëm, Kosova kalon në avantazh ndaj Irlandës së Veriut

19:21, 24/09/2022

Kombëtarja e Kosovës po zhvillon ndeshjen e pestë dhe të parafundit për këtë edicion në Ligën e Kombeve.

“Dardanët” po përballen me Irlandën e Veriut në "Windsor Park", ndeshje e vlefshme për Grupin 2 në Ligën C.

Pjesa e parë u mbyll me porta të paprekura, por në pjesën e dytë nuk ka vonuar dhe goli i epërsisë nga Dardanët.

Pasi mori një pasim nga Donat Rrudhani, sulmuesi lëshoi ​​një goditje fantastike nga distanca që shkoi në këndin e djathtë të portës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco