Një burrë në Prishtinë po hetohet për ngacmim seksual ndaj një burri tjetër

Një burrë në Prishtinë po hetohet për ngacmim seksual ndaj një burri tjetër

08:57, 22/09/2022

Një burrë në Prishtinë është duke u hetuar për ngacmim seksual ndaj një burri tjetër.nt

Sipas njoftimit nga Policia në raportin 24-orësh, të mërkurën është njoftuar nga viktima se që tri vjet është duke u shqetësuar nga i dyshuari.

Sipas viktimës, i njëjti është duke e linçuar me foto dhe duke nxitur urrejtje kundër tij.

Rasti është duke u hetuar, ka bërë të ditur Policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco