FOTO/ Afër Vuçiç e larg Vjosa Osmanit, Rama me liderët e Ballkanit

FOTO/ Afër Vuçiç e larg Vjosa Osmanit, Rama me liderët e Ballkanit

10:08, 21/09/2022

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga Nju York me liderët e Ballkanit Perëndimor ftuar nga përfaqësuesi i Lartë i BE për Politikën e Jashtme, Joseph Borrel.

Në foto janë Dritan Abazoviç, presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, zv/Presidenti i Komisionit Europian, Joseph Borrel dhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut Dimitar Kovaçevski.

Ajo që vihet re është se në fotot Rama shihet mes Dritan Abazoviç dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, dhe larg  presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco