Presidentja Osmani po shpenzon qindra euro për zyrën e saj, kjo është arsyeja (Dokument)

Presidentja Osmani po shpenzon qindra euro për zyrën e saj, kjo është arsyeja (Dokument)

09:55, 07/12/2021

Zyra e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani ka vendosur që ta stolis zyrën e presidentes për festat e fundvitit.

Kjo zyrë, përmes një tenderi, po shpenzon 950 euro, për furnizim me bredh, drita dhe dekore të tjera, shkruan Syri.net Kosova.

Kontrata iu ka besuar kompanisë 'FINESË EVENTS SH.P.K' derisa detajet e furnizimit mund ti gjeni më poshtë:

ImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco