VIDEO - Hoxha nga Prishtina: Kryeni marrëdhënie me gratë tuaja, se fitoni shumë sevape

VIDEO - Hoxha nga Prishtina: Kryeni marrëdhënie me gratë tuaja, se fitoni shumë sevape

09:16, 03/12/2021

Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, i cili është bërë “viral” kohët e fundit në rrjetet sociale. Duke folur për dashurinë ne mes çifteve, ai kërkoi nga burrat që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë e tyre.

“Jepni dashuri pa kufi grave të juaja sepse është obligim dhe sa herë që bëni marrëdhënie seksuale ju fitoni shumë sevape”, tha ai. Ndërsa shtoi se çiftet në Kosovë kanë edhe kriza te shumta, ndaj u lut që të jenë më të vendosur në martesat e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco