VIDEO/ Dashuria për qentë bashkon shqiptarin dhe serbin

VIDEO/ Dashuria për qentë bashkon shqiptarin dhe serbin

09:05, 26/11/2021

Të bashkuar nga dashuria e tyre për qentë, një shqiptar dhe një serb në Graçanicë, afër Prishtinës, kanë themeluar një partneritet të pazakontë për të udhëhequr një strehimore për qentë e braktisur në Kosovë. 

(Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena) REL

 

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco