Bie tërmet në Kosovë

Bie tërmet në Kosovë

22:37, 27/10/2021

Rreth orës 18:59 minuta, ka rënë një tërmet në Kosovë.

Tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Magnituda e tërmetit ishte 2.4 i shkallës Righter.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco