VIDEO/ Pas ‘reciprocitetit’, Lugina e Preshevës vrapon pas targave të përkohshme

VIDEO/ Pas ‘reciprocitetit’, Lugina e Preshevës vrapon pas targave të përkohshme

17:30, 21/09/2021

Dhjetëra qytetarë të Preshevës, të Bujanocit dhe të Medvegjës, të martën kanë pritur në Qendrën e Regjistrimit të Automjeteve në Prishtinë për t’u pajisur me targa të përkohshme të Kosovës./ REL/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco