VIDEO/Haradinaj shkon në veri të Kosovës, tregon kufirin me Serbinë

VIDEO/Haradinaj shkon në veri të Kosovës, tregon kufirin me Serbinë

22:19, 23/06/2021

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar krahinën e Shalës për të cilën thotë se është bukuria më e madhe e vendit.

Haradinaj ndodhej në veri të Kosovës dhe kishte menduar që të vishej i gjithi me të zeza, nga veshja tek syzet e kapuçi.

Ai vë në dukje se është afër kufirit me Serbinë dhe përreth ka disa fshatra të banuar nga serbët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco