Sulmon nënën dhe thyen orenditë, arrestohet një person në Pejë

Sulmon nënën dhe thyen orenditë, arrestohet një person në Pejë

12:52, 20/06/2021

Një person është arrestuar në Pejë, pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e tij, ndërkohë i ka thyer disa orendi shtëpiake.

I dyshuari, pas trajtimit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në paraburgim.

Rasti është duke u hetuar nga Policia e Kosovës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco