Si në filma, para syve të babait tentojnë të rrëmbejnë 11-vjeçarin në Vushtri

Si në filma, para syve të babait tentojnë të rrëmbejnë 11-vjeçarin në Vushtri

10:07, 04/05/2021

Mësohet se në rrugën "Blerim Zuqaku" të Vushtrrisë, një burrë ka raportuar se në lagjen ku banon para hyrjes së  ndërtesës,dy persona të maskuar kanë tentuar që t’i rrëmbejnë djalin e tij 11 vjeç.

Sipas Policisë së Kosovës, të dyshuarit nuk kanë arritur dhe janë larguar në drejtim të panjohur, njofton Indeksonline.

Babai tha se se djali nuk ka nevojë për tretman mjekësor pasi gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Nuk dihet motivi i rastit. Lidhur me rasti është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco