Zhduken dy motra nga Peja e Kosovës

Zhduken dy motra nga Peja e Kosovës

11:05, 17/11/2020

Që nga dita e hënë dy motra nga Peja e Kosovës kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më. Motra e tyre ka bërë kallëzim në Polici dhe kanë nisur hetimet.

Familjarët nuk kanë dijeni se ku mund të kenë shkuar dy vajzat.

 “Me 16.11.2020 ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy motrat e saj janë larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tyre”, thuhet në njoftimin e Policisë 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco