Ish-kreu i Shtabit të UÇK, Agim Çeku, do të intervistohet nesër në Hagë

Ish-kreu i Shtabit të UÇK, Agim Çeku, do të intervistohet nesër në Hagë

12:38, 27/09/2020

Ish-komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku, nesër do të intervistohet në Hagë në cilësinë e të dyshuarit.

Intervistimi planifikohet të nisë në orën 9:30. Këtë e ka bërë të ditur për Koha.net, avokati Tahir Rrecaj.

Ndërkohë, vetë Çeku ia kishte konfirmuar Koha.net, më 3 shtator se nga Specialja ishte ftuar në cilësinë e të dyshuarit. “Ftesën e kam marrë dje si i dyshuar. Udhëtoj më 28 shtator”, shkroi Çeku më 3 shtator në Fb, kur mori njoftimin. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

skender27/09/2020 12:48

po ajo kurve moti qe coptoi trojet dhe ja fali sllaveve dhe grekareve po ajo mbese e kurves se motit sot gjykon shqiptaret qe presin drejtesi dhe integrim nga mbesa e kurves se motit nuk e di por dicka calon ne trute e shqiptareve me te cilet tall menderen europa ne shekuj

Shto koment

Denonco