Do ketë arrestime të tjera/ EULEX-i zbarkon në zyrat e veteranëve të UÇK-së

Do ketë arrestime të tjera/ EULEX-i zbarkon në zyrat e veteranëve të UÇK-së

11:26, 25/09/2020

Një ditë pas arrestimit dhe të konfirmimit të aktakuzës për Sali Mustafën, zyrtarët e EULEX-it kanë zbarkuar sot në zyrat e veteranëve të UÇK-së.

Sipas informacioneve të raportuara në media, aty po zhvillohet një aksion, ku pritet të ketë edhe arrestime.

Dje u njoftuar se arrestimi i djeshëm i Salih Mustafës në ditët në vijim mund të shoqërohet edhe me arrestime të tjera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco