As eksploziv, asgjë për frikë: Vetëm ca rraqe në valixhen e dyshimtë në Prishtinë

As eksploziv, asgjë për frikë: Vetëm ca rraqe në valixhen e dyshimtë në Prishtinë

14:01, 21/09/2020

Duket se frika dhe paniku kanë qënë të kota në Prishtinë për një valixhe të harruar në trotuar, në rrugën "Bill Klinton".

Veç disa rraqeve, asgjë tjetër e frikshme nuk kishte qenë brenda saj.

Policia e Kosovës, pasi ka rrethuar perimetrin dhe ka dërguar robotin, e ka hapur dhe nuk ka gjetur asgjë brenda saj.

Megjithatë, paniku shkaktoi bllokimin e rrugës dhe frikë tek kalimtarët.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco