Infektohet edhe një tjetër deputet i LDK-së me koronavirus

Infektohet edhe një tjetër deputet i LDK-së me koronavirus

18:35, 13/07/2020

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Frashër Demaj, ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19.

Ai përmes një statusi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka thënë se nga e premtja është vetizoluar në shtëpi dhe është duke ndjekur rekomandimet e mjekëve, shkruan Syri.net Kosova.

Deri më tash në LDK janë infektuar disa deputetë dhe kreu i partisë, Isa Mustafa.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco