Vajza të zhveshura e kërcime provokuese, klubi i natës në Rahovecin që s'e ka frikë virusin

Vajza të zhveshura e kërcime provokuese, klubi i natës në Rahovecin që s'e ka frikë virusin

13:52, 09/07/2020

Pandemia duket se nuk ekziston fare ne fshatin Kramovik të Rahovecit. Kur disa qytete në Kosovë janë në orë policore, në Kramovik pas orës 21:00 fillon atmosfera.

Vajza gjysmë të zhveshura dhe vallëzime provokuese janë parë edhe mbrëmjen e së mërkurës në një lokal nate.

Muzika me tone të larta, alkool pa kufi, vallëzime të ndryshme dhe turma meshkujsh karshi disa femrave kërcimtare shihen pothuajse çdo natë në këtë lokal nate, shkruan Indeksonline, duke cituar edhe lokalin ku ndodh ky mosdistancim social e shkujdesje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco