FOTO/ Bashkëshortja e Ibrahim Rugovës feston 70-vjetorin, urimi i veçantë i vajzës

FOTO/ Bashkëshortja e Ibrahim Rugovës feston 70-vjetorin, urimi i veçantë i vajzës

16:58, 04/07/2020

Fana Rugova, bashkëshortja e presidentit historik të Kosovës, Prof.Dr Ibrahim Rugova feston sot 70-vjetorin e lindjes ndaj në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar as urimi i vajzës, Teuta Rugova.

Përmes një postimi në Facebook, ajo e cilëson nënën e saj si gruan më të fortë dhe më të hareshëm.

"Urime ditëlindja e shtatëdhjetë, Nanë! Gruaja më e fortë që njoh. Personi më i hareshëm në jetën time. Kulmi që mbulon dhe mbron shtëpinë tonë. Edhe shume vite bashkë, Nanë!", shkruan Teuta Rugova në postimin e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco