Mbyllur në karantinë, gruaja e rreh keq të shoqin në Prizren

Mbyllur në karantinë, gruaja e rreh keq të shoqin në Prizren

12:07, 26/03/2020

Policia e Prizrenit në Kosovë ka shpallur në kërkim një grua që ka rrahur burrin e saj brenda në shtëpi, pasi ai nuk guxoi të dilte jashtë e as të kërkonte ndihmë për shkak të koronavirusit.

Mirëpo burri, nga dhuna, ka pësuar shembje dhe është detyruar të kërkojë ndihmë mjekësore në spital, kurse e shoqja iku në drejtim të paditur.

Për këtë rast dhune në familja ka nisur hetimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco