VIDEO/ 'Rambo' i vërtetë! Haradinaj sfidon edhe pjesëtarët e FSK-së me pompa

VIDEO/ 'Rambo' i vërtetë! Haradinaj sfidon edhe pjesëtarët e FSK-së me pompa

22:19, 14/12/2019

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj njihet për pasionin e tij për sportin dhe kudjesin që tregon për trupin e tij. Por që të arrinte deri aty sa të sfidonte pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës, pak e kishin menduar.

Në videon e mëposhtme, kryetari i AAK-së demostron aftësitë e tij prej ish-ushtaraku, duke sfiduar kadetët e FSK-së me pompa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco