Policia e Kosovës, apel shoferëve: Nga data 15 nëntor, vini zinxhirët!

Policia e Kosovës, apel shoferëve: Nga data 15 nëntor, vini zinxhirët!

12:45, 06/11/2019

Policia e Kosovës i ka bërë thirrje shoferëve që qarkullojnë se nga data 15 nëntor deri në 15 mars, ata duhet të përdorin pajisjet dimërore për makinën në kushtet kur po dimri po afron. “Apelojmë për të gjithë shoferët që të fillojnë përgatitjen e mjetit dhe të jenë të kujdesshëm gjatë këtij sezoni dimëror”, njoftoi Policia në rrjetet sociale.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco