Rritje e ndjeshme rrogash në dhjetor në Kosovë, shifra nga Presidenti deri tek policët dhe rojet

Rritje e ndjeshme rrogash në dhjetor në Kosovë, shifra nga Presidenti deri tek policët dhe rojet

13:03, 01/11/2019

Të gjithë ata që punojnë në sektorin publik në Kosovë do të kenë ndryshime në pagat e tyre të dhjetorit. Shumica do t’i marrin me rritje. Pagat e renditura në këtë infografikë janë pagat bazë dhe nuk përfshijë kompensimet shtesë si puna jashtë orarit ose rrezikshmëria. /REL

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco