VIDEO/ Policia e Kosovës, konferencë shtypi për operacionin në veri të Mitrovicës

VIDEO/ Policia e Kosovës, konferencë shtypi për operacionin në veri të Mitrovicës

14:07, 16/10/2019

Prokuroria Speciale e Kosovës dhe Policia e Kosovës dhanë një konferencë shtypi sot në mesditë lidhur me operacionin policor të zhvilluar në mëngjesin e sotëm në veri të Mitrovicës. Prokurori i PSRK-së Sylë Hoxha dhe përfaqësues nga PK-ja bënë të ditur  rreth operacionit dhe arrestimeve të bëra sot.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco