Arrestohet në Prishtinë i huaji, që përdorte fëmijët për pornografi

Arrestohet në Prishtinë i huaji, që përdorte fëmijët për pornografi

12:53, 15/10/2019

Policia e Kosovës ka rrestuar mbrëmjen e së hënës, në orën 19:30, në Prishtinë, një shtetas të huaj që dyshohet për keqpërdorimin e fëmijëve në pornografi”.

Sipas njoftimit, atij iu sekuestrua një laptop, një telefon celular, një aparat fotografik dhe një SD kartë.

Me vendim të prokurorit, i arrestuari është dërguar në paraburgim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco