VIDEO/ Haradinaj përjashton bashkëpunimin me Kurtin, ka dhe një koment për të

VIDEO/ Haradinaj përjashton bashkëpunimin me Kurtin, ka dhe një koment për të

20:35, 08/10/2019

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, vlerësoi procesin gjatë zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 6 tetorit dhe i uroi të gjitha partitë për suksesin e treguar.

Ai pati edhe një koment për të parin e Vetëvendosjes, Albin Kurti.

“Ndoshta e dini mendimin tim për liderin e Vetëvendosjes. Për fat të keq mendoj se nuk është ajo që është premtuar dhe ekziston mundësia reale e një mashtrimi, e një zhgënjimi të qytetarëve pikërisht me fituesin. Por, kjo i mbetet të ardhmes, shpresoj që unë jam gabim”, tha Haradinaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco