Mustafa refuzon ta urojë Kurtin: Nuk dihet fituesi, do vlerësojmë mundësinë e bashkëqeverisjes me VV

Mustafa refuzon ta urojë Kurtin: Nuk dihet fituesi, do vlerësojmë mundësinë e bashkëqeverisjes me VV

18:51, 08/10/2019

Pasi është mbyllur zyrtarisht numërimi i votave, por akoma jo të gjitha, përmes një postimi në Facebook, Mustafa ka refuzuar ta urojë VV-në për fitoren.

Fituesi do të dihet vetëm pasi të përfundojë numërimi i të gjitha votave, diasporës dhe me kusht, deklaron Mustafa.

Gjtihashtu ai ka bërë të ditur se këto ditë, bshkë me Vjosa osmanin do të takohet me Kurtin për të vlerësuar mundësinë e bashkëqeverisjes.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco