FOTO/ Aksidentohet fëmija në qendër të kryeqytetit

FOTO/ Aksidentohet fëmija në qendër të kryeqytetit

17:05, 19/09/2019

Një veturë ka goditur një këmbësor para pak çastesh në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bajram Kelmendi” në kryeqytet.

Viktima është një fëmijë, teksa nuk dihet mosha e tij. Nga burimet në vendin e ngjarjes, tregojnë se aty ndodhet policia dhe ambulanca.

Për detajet tjera, do të informoheni në vazhdimësi…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco