Haradinaj falenderon lojtarët: 'Këta jeni ju, luftëtarë të lindur'

Haradinaj falenderon lojtarët: 'Këta jeni ju, luftëtarë të lindur'

23:30, 10/09/2019

Pas përfundimit të ndeshjes historike Angli – Kosovë, ku djemtë e Kombëtares së Futbollit na dhuruan emocione të njëpasnjëshme, Ramush Haradinaj ka falenderuar përmes një postimi në Facebook djemtë, për emocionet si dhe për prezantimin dinjitoz të Kosovës, në arenën ndërkombëtare.

Postimi i Ramush Haradinaj

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco