'Sot duhet të fitojmë për Kosovën, duhet të fitojmë për Vokrrin'

'Sot duhet të fitojmë për Kosovën, duhet të fitojmë për Vokrrin'

16:06, 07/09/2019

Nga Hashim Thaçi.

Sot në stadiumin që mban me nder emrin e Fadil Vokrrit mund ta vazhdojmë ëndrrën dhe historinë e suksesit për futbollin e Kosovës. Uroj që djemtë e përfaqësueses sonë ta fitojnë këtë betejë përcaktuese për vazhdimin e kualifikimit në Kampionatin Evropian. Sot duhet të fitojmë për Kosovën, duhet të fitojmë për Vokrrin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco