VIDEO/ Hidhet nga kati i pestë, vetëvritet një person në Prizren

VIDEO/ Hidhet nga kati i pestë, vetëvritet një person në Prizren

23:39, 12/08/2019

Një person ka bërë vetëvrasje në orët e vona sot në Prizren. Personi në fjalë është hedhur nga kati i pestë i një ndërtese.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Rasti ka ndodhur në rrugën e “Jonit” në Prizren rreth orës 22:00, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje, të gjitha njësitet kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe jemi ne fazën fillestare të hetimeve”, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco