FOTO/ Vëllezërit Haradinaj bashkë në bjeshkën e Shtedimit

FOTO/ Vëllezërit Haradinaj bashkë në bjeshkën e Shtedimit

22:06, 12/08/2019

Vëllezërit Haradinaj e kanë shfrytëzuar këtë ditë pushimi që të ikin nga të nxehtit.

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, deputeti Daut Haradinaj, dy vëllezërit e tjerë, Frashëri dhe Vetoni, si dhe nipi i tyre, djali i dëshmorit të kombit, Shkëlzen Haradinaj, Luani, kanë qëndruar në bjeshkën e Shtedimit.

Në fotografinë e publikuar në rrjetin social “Facebook” nga Daut Haradinaj, vëllezërit shihen së bashku në bjeshkën e Shtedimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco