VIDEO/ Prishtina nën brohoritjet e tifozëve 'kuq e zi' pas arritjes së Milanit, shihni pamjet

VIDEO/ Prishtina nën brohoritjet e tifozëve 'kuq e zi' pas arritjes së Milanit, shihni pamjet

14:17, 10/08/2019

Sonte në ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” do të zhvillohet ndeshja miqësore mes Milanit dhe Feronikelit.

E tani në Prishtinë janë mbledhur një numër i madh tifozësh, të cilët kanë dalë që t’i takojnë nga afër lojtarët e Milanit, shkruan Syri Kosova.

Syri Kosova ka siguruar nga vendi disa video e fotografi ku shihet se po mbretëron një atmosferë e zjarrtë nën brohoritje, duke i pritur milanistët në formën më të mirë, edhe pse sonte janë kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco