Haradinaj në zyrë me Unikkatilin, 'ngrenë' së bashku shqiponjën

Haradinaj në zyrë me Unikkatilin, 'ngrenë' së bashku shqiponjën

13:04, 06/08/2019

Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në një takim, artistin shqiptar të hip-pop, Viktor Palokajn, të njohur me nofkën Unikkatil.

Haradinaj e ka pritur Unikkatilin në zyrën e tij dhe kanë bashkua duart për ta krijuar bashkarisht, simbolin e shqiponjës.

I kënaur nga ky takim, Haradinaj ka publikuar në Fb fotografinë e tyre dhe këtë shënim: “Me rap - artistin e famshëm Viktor Palokaj, i cili kudo që performon, Kosovën e ka pikënisje. Unik në kuptimin e plotë të fjalës”, ka shkruar Haradinaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco