Basha në krah të Haradinaj: Askush se përdhos dot UÇK-në dhe sakrificën për liri të familjes Haradinaj

Basha në krah të Haradinaj: Askush se përdhos dot UÇK-në dhe sakrificën për liri të familjes Haradinaj

17:35, 19/07/2019

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një komunikim të fundit publik në tëitter, duke komentuar dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj ka mbështetur qëndrimin e tij duke shkruan se

‘Askush dhe asgjë nuk e përdhos dot luftën çlirimtare të Kosovës dhe sakrificën sublime të familjes Haradinaj në altarin e lirisë!’

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco