FOTO/ Shet traktorin vetëm se është prodhim serb

FOTO/ Shet traktorin vetëm se është prodhim serb

18:34, 03/07/2019

Një shqiptar i Kosovës, i quajtur Nasuf Abazi, ka bërë një postim interesant në një prej grupeve në Facebook ku shiten dhe blihen kryesisht mjete motorrike.

Ai shet një traktor të tipit “Rakovicë 65”, ndërsa arsyeja pse e shet është shumë domethënëse: është prodhim serb.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco