VIDEO/ Ja si rrëmbehet gruaja në një parking, e  fusin me forcë në makinë

VIDEO/ Ja si rrëmbehet gruaja në një parking, e fusin me forcë në makinë

15:26, 24/06/2019

Mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë Kosovë, dy burra e kanë futur me dhunë një grua në veturë.

Në videon të cilën e ka publikuar Insajderi, shihet gruaja teksa ndërhyn gjatë konfliktit verbal në mes dy burrave.

Derisa të dy i vërsulen gruas, njëri prej tyre ia vendos dorën në gojë dhe të dy bashkë e fusin atë me forcë në veturë.

Ajo dëgjohet duke kërkuar ndihmë, ndërkaq që tërhiqet drejt me forcë drejt veturës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco