Haradinaj s'i ndahet Ramës: Me aq policë sa kishte Edi në Shkodër, unë bëj miting në mes të Beogradit!

Haradinaj s'i ndahet Ramës: Me aq policë sa kishte Edi në Shkodër, unë bëj miting në mes të Beogradit!

10:00, 22/06/2019

Pritja që shkodranët i bënë Edi Ramës dy ditë më parë, por edhe taborët me policë, gardistë, forca speciale dhe punonjës policie të veshur civilë, që Rama mori me vete, janë kthyer në humorin e ditës në rrjetet sociale.

Ku ato që pikasin janë memet që vendosin në lojë kryeministrin Rama që kishte marrë me vete 800 policë për ruajtur kokën, pa llogaritur forca të tjera shtesë.

Në një prej këtyre memeve shfaqet, kryeministri i Kosovës që mësohet të thotë se “Me aq polic sa kishte Edi në Shkodër, unë bëj miting në mes të Beogradit’

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco