VIDEO/ Plas sherri mes politikanëve shqiptarë, skena kthehet në arenë boksi

VIDEO/ Plas sherri mes politikanëve shqiptarë, skena kthehet në arenë boksi

16:55, 19/05/2019

Një përleshje fizike ka ndodhur para pak çastesh mes zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës në qendrën e saj kryesore në Mitrovicë.

Gazeta Express ka mësuar se përkrahësit e Safet Kamberit janë nervozuar me zgjedhjet partiake në këtë komunë ku në garë është edhe Faton Peci.

Safet Kamberi, i kontaktuar nga Express, është shprehur se nuk e di nëse aty ka pasur rrahje, ndërsa Faton Peci deklaroi se do të prononcohet në orët  në vijim lidhur me incidentin. 

Mësohet se gjatë sherrit është lënduar edhe një polic.

Ja pamjet të siguruara nga Klan Kosova:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

keta19/05/2019 20:06

Tani, ne liri perleshen dhe rrahen mes njeri tjetrit ndersa DJE shurroheshin para Serbit! Kjo rrace vihet ne rrjesht vetem nga Serbi

Shto koment

Denonco