Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

14:54, 15/05/2019

Dy punonjëse të një banke në Vushtrri kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë parash.

Ata  janë larguar në drejtim të panjohur.

 Nuk raportohet për të lënduar gjate kësaj grabitjeje.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco